Recipe for a winter drink to keep healthy in winter: Natural Titiz Honey with Ginger!

Kışın, hava soğuduğunda hepimizin bizi soğuktan ve bulaşıcı hastalıklardan koruyan bir enerji içeceğine ihtiyacımız var. Hemen hemen herkesin kış için özel bir tarifi vardır. Ve bu tariflerin neredeyse tamamı bal içerir. Bal ile birlikte kullanılan diğer malzemeler zencefil ve kireçtir.

Bugün Titiznatural bal, zencefil ve limon üçlüsünü sağlıklı ve zinde kalmanıza yardımcı olacak bir açıklama ile paylaşacağız. Bu kolay tarif ile kışın getirdiği grip ve soğuk algınlığından kurtulacak ve düşen enerji seviyenizi yeniden yükseltebileceksiniz.

Zencefil ve misket limonu ile doğal bal karışımı!

Evet, kışın değişmeyen kahramanları; bal, misket limonu ve zencefil… Peki ne kadar zencefil ve bal tüketmelisiniz? Zencefilli ballı içecek nasıl hazırlanır? İşte cevap:

Ana bileşen olarak üç yemek kaşığı doğal Titizhoney’e ihtiyacımız var. Ayrıca zencefilimizi de soyuyoruz. Yanında limon bulunduruyoruz.

Hazırlık için önce suyu kaynatıyoruz. Buradaki nokta, suyun sıcaklığının 50 dereceyi geçmemesidir. Çünkü balın içindeki vitamin ve mineraller 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklarda ölebilir. Bu nedenle suyu daha fazla kaynatırsak suyun soğumasını beklemeliyiz. Su yaklaşık 50 derece olduğunda suya Titizhoney, zencefil ve limon ekliyoruz. Bir blender ile parçaladıktan sonra limon eklesek çok daha iyi olur.

Son adım olarak, bu üç malzemeyi çok iyi karıştırıyoruz. Bizim Sonuçta doğal Titiz bal tamamen karışımı içinde çözülür, biz ince tülbentten karışımı geçmektedir. Balı iyice karıştırırsak, doğal balımızın tülbentte süzülmesini engelleyecektir.

Peki, doğal bal zencefilinin faydaları nelerdir?

Bu sağlıklı kış içeceği sayesinde, kış aylarında bağışıklık sisteminiz güçlenir.

Düzenli kullanıldığında öksürük krizlerini önler.

Baş ağrısı ve sinüzite karşı koruyucu hale gelebilir.

Boğaz ağrısı için bu doğal ballı zencefil tedavisi çok etkilidir.

Vücudunuzdaki farklı iltihapları temizler.

Bağışıklık sistemini düzenler.

Bu karışımın balgam söktürücü özelliği vardır.

Limonla hazırlanan bu muhteşem üçlü ile vücudunuzdaki C vitamini eksikliğini de giderebilirsiniz.

Bu sağlıklı içeceği veya benzerini daha önce hiç hazırlamamış olabilirsiniz. Bu tür kış hastalıklarıyla karşılaşırsanız hemen harekete geçin! Doğal Titizhoney’nin zencefil ve limonla birleştirilmesi zor değildir. Gerçek balın bu tadı sizi kış hastalıklarından kurtarmaya hazır.

Unutmayın, orijinal Titizhoney içeren zencefil doğrudan tedavi amaçlı kullanılmaz. Bu kış içeceğini bir tedavi ile birlikte kullanırsanız kesinlikle yardımcı olacaktır.

Vücudunuzdaki mikropları yok etmeye hazır mısınız? Avrupa’da doğal bal denilince akla ilk gelen Titizhoney’dir ve kış aylarına bomba gibi girebilirsiniz.

Enkafood’dan En Kaliteli Bal Ürünleri

Enkafood gibi kaliteli bal tedarikçileri sayesinde her zaman doğal ve hakiki bal tüketebiliyoruz. Titiz Bal Ürünleri, Avrupa’nın önde gelen firmalarından Enkafood’un bir parçasıdır. Enkafood, Titiz Bal Ürünleri markası altında sizlere gerçek ve doğal bal ürünlerini sunmaktadır.

Enkafood markalarını ve Titiz Bal Ürünlerini Avrupa çapında hemen hemen her pazarda bulabilir veya Enkafood’un internet sitesinden güvenle sipariş verebilirsiniz.